Dlaczego Danmar

  1. 25 LAT DOŚWIADCZENIA Jesteśmy firmą budowlaną budującą domy szkieletowe od 1993 roku. Sprzedaliśmy ponad 10 000 domów energooszczędnych.
  2. ATRAKCYJNA CENA ORAZ KRÓTKI TERMIN REALIZACJI zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło na maksymalne zoptymalizowanie kosztów budowy. Budowa domów w konstrukcji szkieletowej jest realizowana szybciej niż domy z bali. W jednym sezonie można wykonać dom pod klucz od fundamentu aż po prace wykończeniowe.
  3. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ – przegrody w budynkach drewnianych charakteryzują się niskimi współczynnikami przenikalności cieplnej. W zależności od grubości ściany od U = 0,3 W/m²K w domkach letniskowych, do nawet U= 0,17 W/m²K w domach całorocznych.
  4. EKOLOGIA– zastosowane materiały do budowy domu to certyfikowane drewno klasy C24 ze znakiem CE, materiał przyjazny człowiekowi. EKO-DOM to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i środowiska.
  5. TRWAŁOŚĆ KONSTRUKCJI – w naszym systemie trwałosć konstukcji oceniana jest na minimum 120 lat. Najlepszym dowodem są stare drewniane domy liczące sobie ponad 200 lat, które można obejrzeć w skansenie budownictwa drewnianego na terenie naszej firmy.
  6. ŁATWOŚĆ W PROJEKTOWANIU I PRZEBUDOWY – dodając kolejne ścianki działowe mamy możliwość nieograniczonego podziału wewnątrz domu, można je przesuwać i usuwać bez konieczności uciążliwego kucia i wykonania nowych fundamentów.
  7. KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO – dzięki zastosowaniu drewna domy z bali stwarzają korzystny mikroklimat dla użytkowników, który wpływa bardzo korzystnie na zdrowie mieszkańców. Osoby, które wybrały drewniane domki letniskowe lub całoroczne czują przyjemny, ciepły i zdrowy klimat.

Danmar – miejsce, które od 26 lat projektuje i tworzy energooszczędne domy drewniane. Jako producent domów drewnianych od lat zajmujemy się kształtowaniem architektury, która jest przyjazna dla użytkowników oraz środowiska naturalnego. Nowoczesny lub tradycyjny dom z drewna powinien odpowiadać osobistym preferencjom mieszkańców, jak również pasować do klimatu otoczenia. Domy drewniane całoroczne oraz domy letniskowe doskonale wyglądają zarówno w górach, jak i na nizinach, w otoczeniu terenów zielonych, lasów lub w miastach, przy szlakach komunikacyjnych.

Naszym klientom dostarczamy:

Jesteśmy również otwarci na sugestie naszych klientów, dlatego wraz z nimi tworzymy projekty indywidualne lub modyfikujemy istniejące.

Do budowy Państwa domów stosujemy wyłącznie materiały spełniające europejskie normy o wysokiej jakości, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty.

Przedsiębiorstwo Danmar posiada Zakładową Kontrolę Produkcji,  dzięki której dostarczamy naszym klientom produkt o najwyzszej jakości oraz parametrach. Uzyskaliśmy certyfikat ZKP upoważniający do oznakowania drewna konstrukcyjnego znakiem CE.

Projekty domów drewnianych wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych technologii, certyfikowanych materiałów używanych w procesie konstrukcji oraz przemyślanym układem. Skupiamy się na każdym aspekcie- od projektu po wykończenie, nie zapominając przy tym o designie i ergonomicznym rozplanowaniu przestrzeni wewnętrznej. Ceny poszczególnych obiektów zależą przede wszystkim od projektu, powierzchni oraz standardu wykończenia.

Oferujemy również bezpłatną wycenę realizacji projektów  zarówno naszych jak i indywidualnych.

Konstrukcja szkieletowa stosowana przez firmę Danmar jest obecnie coraz popularniejszą technologią budownictwa mieszkaniowego na całym świecie.

25–letnia tradycja firmy i zdobyte w tym okresie doświadczenia pozwalają na przedstawienie propozycji ponad 30 modeli gotowych do realizacji.

Wszystkie domki drewniane z naszej oferty można dostosować do Państwa oczekiwań jak i warunków zabudowy określonych przez gminę. Ponadto można je wyposażyć np. w dodatkowe tarasy, lukarny czy balkony. Podział wnętrza również ustalamy indywidualnie z Państwem i nie ma to wpływu na zmianę ceny. Tanie domy z drewna mają w pełni odpowiadać nawet najbardziej wymagającym klientom, zarówno w zakresie kosztów, jak również wyglądu.

Nasze ekspozycyjne – drewniane domki całoroczne i letniskowe możecie Państwo obejrzeć na terenie kraju, w miejscach, które są jednocześnie naszymi terenowymi biurami handlowymi – Szczecin, Poznań, Warszawa. Zapraszamy również do odwiedzenia domu modelowego w siedzibie firmy w Szymbarku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!