1

Lat doświadczenia

9000

Zrealizowanych inwestycji

30

Średnio 30 dni budujemy dom

C24

Certyfikowane drewno

0.17

Przenikalność cieplna W/m²K

Gwarancja zadowolenia

O firmie

Danmar

Danmar – miejsce, które od 29 lat projektuje i tworzy energooszczędne domy drewniane. Jako producent domów drewnianych od lat zajmujemy się kształtowaniem architektury, która jest przyjazna dla użytkowników oraz środowiska naturalnego. Nowoczesny lub tradycyjny dom z drewna powinien odpowiadać osobistym preferencjom mieszkańców, jak również pasować do klimatu otoczenia. Domy drewniane całoroczne oraz domy letniskowe doskonale wyglądają zarówno w górach, jak i na nizinach, w otoczeniu terenów zielonych, lasów lub w miastach, przy szlakach komunikacyjnych.

Jesteśmy również otwarci na sugestie naszych klientów, dlatego wraz z nimi tworzymy projekty indywidualne lub modyfikujemy istniejące.

Do budowy Państwa domów stosujemy wyłącznie materiały spełniające europejskie normy o wysokiej jakości, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Przedsiębiorstwo Danmar posiada Zakładową Kontrolę Produkcji, dzięki której dostarczamy naszym klientom produkt o najwyższej jakości oraz parametrach. Uzyskaliśmy certyfikat ZKP upoważniający do oznakowania drewna konstrukcyjnego znakiem CE.

Projekty domów drewnianych wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych technologii, certyfikowanych materiałów używanych w procesie konstrukcji oraz przemyślanym układem. Skupiamy się na każdym aspekcie- od projektu po wykończenie, nie zapominając przy tym o designie i ergonomicznym rozplanowaniu przestrzeni wewnętrznej. Ceny poszczególnych obiektów zależą przede wszystkim od projektu, powierzchni oraz standardu wykończenia.

Oferujemy również bezpłatną wycenę realizacji projektów  zarówno naszych jak i indywidualnych.

Naszym klientom dostarczamy:

Całoroczne

domy drewniane

Letniskowe

domy drewniane

Technologie

Konstrukcja szkieletowa stosowana przez firmę Danmar jest obecnie coraz popularniejszą technologią budownictwa mieszkaniowego na całym świecie.

29–letnia tradycja firmy i zdobyte w tym okresie doświadczenia pozwalają na przedstawienie propozycji ponad 30 modeli gotowych do realizacji.

Wszystkie domki drewniane z naszej oferty można dostosować do Państwa oczekiwań jak i warunków zabudowy określonych przez gminę. Ponadto można je wyposażyć np. w dodatkowe tarasy, lukarny czy balkony. Podział wnętrza również ustalamy indywidualnie z Państwem i nie ma to wpływu na zmianę ceny. Tanie domy z drewna mają w pełni odpowiadać nawet najbardziej wymagającym klientom, zarówno w zakresie kosztów, jak również wyglądu.

Nasze ekspozycyjne – drewniane domki całoroczne i letniskowe możecie Państwo obejrzeć na terenie kraju, w miejscach, które są jednocześnie naszymi terenowymi biurami handlowymi – Szczecin, Poznań, Warszawa. Zapraszamy również do odwiedzenia domu modelowego w siedzibie firmy w Szymbarku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!