1

Lat doświadczenia

9000

Zrealizowanych inwestycji

30

Średnio 30 dni budujemy dom

C24

Certyfikowane drewno

0.17

Przenikalność cieplna W/m²K

Gwarancja zadowolenia

O firmie

Danmar

Danmar – miejsce, które od 30 lat projektuje i tworzy energooszczędne domy drewniane. Jako producent domów drewnianych od lat zajmujemy się kształtowaniem architektury, która jest przyjazna dla użytkowników oraz środowiska naturalnego. Nowoczesny lub tradycyjny dom z drewna powinien odpowiadać osobistym preferencjom mieszkańców, jak również pasować do klimatu otoczenia. Domy drewniane całoroczne oraz domy letniskowe doskonale wyglądają zarówno w górach, jak i na nizinach, w otoczeniu terenów zielonych, lasów lub w miastach, przy szlakach komunikacyjnych.

Jesteśmy również otwarci na sugestie naszych klientów, dlatego wraz z nimi tworzymy projekty indywidualne lub modyfikujemy istniejące.

Do budowy Państwa domów stosujemy wyłącznie materiały spełniające europejskie normy o wysokiej jakości, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Przedsiębiorstwo Danmar posiada Zakładową Kontrolę Produkcji, dzięki której dostarczamy naszym klientom produkt o najwyższej jakości oraz parametrach. Uzyskaliśmy certyfikat ZKP upoważniający do oznakowania drewna konstrukcyjnego znakiem CE.

Projekty domów drewnianych wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych technologii, certyfikowanych materiałów używanych w procesie konstrukcji oraz przemyślanym układem. Skupiamy się na każdym aspekcie- od projektu po wykończenie, nie zapominając przy tym o designie i ergonomicznym rozplanowaniu przestrzeni wewnętrznej. Ceny poszczególnych obiektów zależą przede wszystkim od projektu, powierzchni oraz standardu wykończenia.

Oferujemy bezpłatną wycenę realizacji wg naszych projektów. Wyceny wg projektów indywidualnych wykonujemy odpłatnie.

Naszym klientom dostarczamy:

Całoroczne

domy drewniane

Letniskowe

domy drewniane

Technologie

Konstrukcja szkieletowa stosowana przez firmę Danmar jest obecnie coraz popularniejszą technologią budownictwa mieszkaniowego na całym świecie.

30–letnia tradycja firmy i zdobyte w tym okresie doświadczenia pozwalają na przedstawienie propozycji ponad 20 modeli gotowych do realizacji.

Wszystkie domki drewniane z naszej oferty można dostosować do Państwa oczekiwań jak i warunków zabudowy określonych przez gminę. Ponadto można je wyposażyć np. w dodatkowe tarasy, lukarny czy balkony. Podział wnętrza również ustalamy indywidualnie z Państwem i nie ma to wpływu na zmianę ceny. Tanie domy z drewna mają w pełni odpowiadać nawet najbardziej wymagającym klientom, zarówno w zakresie kosztów, jak również wyglądu.

Nasze ekspozycyjne mogą Państwo obejrzeć na terenie głównej siedziby firmy w Szymbarku i w naszym punkcie w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!